درباره موسسه تهذیب اندیشه

بسم الله الرحمن الرحیم

 

تهذیب اندیشه

 

  • موسسه فرهنگی علمی تهذیب اندیشه از ابتدای سال 1371 با هدف تعلیم و تربیت انسان های خداجوی متعهد، متدین، انقلابی، قابل اتکاء برای نظام و تشیع، از طریق دستیابی به اهداف ذیل تأسیس گردید:

1. رشد دینی

2. رشد علمی

3. رشد انقلابی

4. رشد اجتماعی

5. رشد اقتصادی

6. رشد زیستی

  • موضوع موسسه عبارت است از کلیه فعالیت های فرهنگی، هنری، ورزشی و آموزشی مجاز و اقدام کلیه امور جانبی مرتبط به این فعالیت ها پس از اخذ مجوزهای لازم، در هر زمینه از مراجع ذیصلاح در چارچوب مقررات جمهوری اسلامی ایران.  

در حال حاظر این موسسه با پنج مدرسه فعال پسرانه با عنوان مجموعه مدارس حضرت ثامن الحجج(ع)، در مقاطع مختلف از پیش دبستانی تا دبیرستان در مناطق 4 و 12 شهر تهران به امر مقدس تعلیم و تربیت می پردازد. 

  • برخی از امکانات موجود در مدارس تابعه :

1. کلاس هوشمند

2. کتابخانه

3. آزمایشگاه

4. کارگاه حرفه و فن

5. سالن اجتماعات

6. اتاق رایانه و سامانه اینترنتی و وب سایت اختصاصی به تفکیک مدارس

7. نمازخانه و حضور روحانی در مدرسه

8. سالن غذاخوری و آشپزخانه 

  • همچنین گفتنی است امکانات و برنامه های ذیل به صورت جداگانه از سوی موسسه تهذیب اندیشه برای کلیه اولیا و دانش آموزان و فارغ التحصیلان مجموعه مدارس ثامن فراهم گردیده است:

1. هیئت دانش آموزی شیعه الزهرا(س) که به صورت مناسبتی و از قبل تعیین شده، برنامه هایی را به صورت مشترک برای عموم در سال برگزار می نماید.

2. مجموعه فرهنگی ورزشی کوثر ورزش که در سال 1377 باهدف نشر اخلاق و ارزش های رفتاری و ترویج روحیه فتوت و جوانمردی و رشد همراه با زیستی سالم در جهت خدمت به مکتب اسلام تاسیس گردید.

3. موسسه رهروان ستارگان هدایت که در سال 1389 و به صورت یک NGO و با هدف ارتباط با فارغ التحصیلان مدارس ثامن الحجج(ع) و استمرار جریان تربیتی راه اندازی شد.

  • در حال حاضر...

مدیر عامل محترم موسسه فرهنگی علمی تهذیب اندیشه حاج آقا اثنی عشران

مدیر مجتمع واحد لویزان (دوره اول و دوم) جناب دکتر لاجوردی

مدیر مجتمع واحد شهدا (دوره اول و دوم) جناب دکتر کامیابی زاده

سردبیر و مدیر سایت جناب مهندس مهدی دهقان

  • توجه : برای مشاهده فعالیت ها و برنامه های مدارس ثامن می توانید به پورتال هر یک از مدارس که لینک آن در سایت آمده است، مراجعه و یا به صورت غیرحضوری ثبت نام نمایید.
  • در صورت هرگونه انتقاد یا پیشنهاد یا گزارش از مدارس می توانید از فرم تماس با ما یا همکاری با ما و یا رایانامه این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید استفاده نمایید.

 

موسسه تهذیب